BURSA HABERLERİ YILDIRIM HABERLERİ

"Parti içerisinde bir yarış olacağını düşünmüyorum"

Mehmet İNAN/BURSA, (DHA)
28.06.2018 - 13:10Son Güncelleme :

PARTİSİ içindeki tartışmalarla ilgili konuşan CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş, "Parti içerisinde bir yarış olacağını düşünmüyorum. Yaşananlardan gelecek açısından herhangi bir olumsuzluk görmüyorum" dedi.

Mehmet İNAN/BURSA, (DHA)

CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş, 24 Haziran seçimlerinde alınan sonuçlardan sonra partisi içinde yaşanan tartışmaları değerlendirdi. "Bizim için önemli olan iki kişi var. Biri Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu diğeri ise Muharrem İnce" diyen Hüseyin Akkuş, "Alt süreçte yaşanan bu tartışmaların olumlu yansıyacağını düşünenlerden değilim. Parti içerisinde bir yarış olacağını düşünmüyorum. Gelecek açısından CHP'de bir olumsuzluk görmüyorum. Kendine iç demokrasimizden yer kapmak isteyenler hayal kırıklığı yaşayacaklardır" ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Yıldırım haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Yıldırım ilinden "Parti içerisinde bir yarış olacağını düşünmüyorum" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Haziran 2018 tarihinde saat 13 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça "Parti içerisinde bir yarış olacağını düşünmüyorum" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı