ANKARA HABERLERİ

Cevahiroğlu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resmi Törene Katıldı

IHA
29.10.2015 - 14:00Son Güncelleme :

CEVAHİROĞLU, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI RESMİ TÖRENİNE KATILDI.

IHA

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu, Ankara’daki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenine katıldı.
Atatürk Kültür Merkezinde yapılan resmi törenlere Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı sıfatı ile katılan Cevahiroğlu, Cumhuriyetin 92. yılını kutladı. Cevahiroğlu Atatürk Kültür Merkezinde yapılan Cumhuriyet Bayramı töreninden çıkışta yapmış olduğu konuşmasında "Bugün Cumhuriyetimizin kuruluşunu 92. yılını büyük bir heyecanla, coşkuyla, sevinçle kutluyoruz. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu Cumhuriyet biz gençlerin omuzlarında sonsuza denk yaşayacaktır" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Cevahiroğlu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resmi Törene Katıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 14 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Cevahiroğlu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resmi Törene Katıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı