ANKARA HABERLERİ

CeBİT Fuarı’na Başkent çıkarması

Hürriyet Haber
28.09.2012 - 00:00Son Güncelleme :

Büyükşehir Belediyesi, Bilişim, Teknoloji İletişim Platformu CeBİT Bilişim Eurasia ve CeBİT Sinerji Zirvesi’ne hazırlanıyor.

CeBİT Fuarı’na Başkent çıkarması
Hürriyet Haber

İstanbul’da düzenlenecek fuar alanından 400 metrekarelik bir stant alan Büyükşehir, Başkent’teki üniversiteler ve bilim, teknoloji parkları ile birlikte, Ankara’nın bilim ve teknolojide de lider olduğunu gösterme amacında. İstanbul’da 29 Kasım-2 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek fuar öncesi Büyükşehir, ücretsiz yer tahsis edeceği ve destek vereceği Başkent’te eğitim veren üniversitelerin temsilcileri ile teknopark genel müdürleriyle tanışma toplantısı düzenledi. Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Dairesi Başkanı Ahmet Recep Tekcan başkanlığında bir araya gelen üniversite temsilcileri ile dört ayrı bilim ve teknoloji parkı genel müdürü ve temsilcisi, fuarda yapılabileceklere ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Ankara haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Ankara haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde CeBİT Fuarı’na Başkent çıkarması haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı