ÇANAKKALE HABERLERİ

Çanakkale'de Seferberlik ve Savaş Hali Hazırlıkları toplantısı yapıldı

DHA
28.04.2017 - 15:34Son Güncelleme :
DHA

ÇANAKKALE İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), tarafından Seferberlik ve Savaş Hali Hazırlıkları Olağan Toplantısı gerçekleştirildi.

Çanakkale AFAD tarafından her yıl Nisan ayında gerçekleştirilen Seferberlik ve Savaş Hali Hazırlıkları Olağan toplantısı AFAD toplantı salonunda gerçekleştirildi. Çanakkale İl Afet ve Acil Durum Müdürü Levent Yılmaz’ın açılış konuşması ile başlayan toplantıda, bugüne kadar yapılan çalışmalar gözden geçirildi ve ilgili kurum ve kuruluş temsilcilerine bundan sonra yapılması gereken iş ve işlemler hakkında bir sunum yapıldı.

Seferberlik ve Savaş Hali Hazırlıkları Olağan Toplantısında, İl ve İlçe kaynak sayım cetvelleri, Milli Müdafaa Mükellefiyeti Komisyonu iş ve işlemleri, sefer görev emri verilen araçlar ve Çanakkale’de icra edilecek olan Yıldırım 2017 Araç Seferberlik Tatbikatı konularında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.​

ÇANAKKALE / DHA

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Çanakkale'de Seferberlik ve Savaş Hali Hazırlıkları toplantısı yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 15 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çanakkale'de Seferberlik ve Savaş Hali Hazırlıkları toplantısı yapıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı