ÇANAKKALE HABERLERİ

Çanakkale'de Girişimcilik ve Kariyer Zirvesi gerçekleştirildi

DHA
28.04.2017 - 15:30Son Güncelleme :
DHA

ÇANAKKALE Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi  (ÇOMÜ) işbirliği ile Troia Kültür Merkezi’nde “2017 Girişimcilik Kariyer Zirvesi ” gerçekleştirildi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan etkinlik, protokol konuşmalarıyla devam etti. Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ali Çalışkan ve Türkiye İş Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Cafer Uzunkaya, öğrencilere İŞKUR hizmetlerinden faydalanmalarının getireceği avantajlardan bahsederek, kariyer planlamasının önemini vurguladı.

Konuşmaların ardından Dr. Sadık Vural, Girişimcilik, Yaşam Antrenörü Necati Demirci, Etkili İletişim ve Beden Dili, Kitle Konuşmacısı Canten Kaya, Eğitici bir Stand Up gösterisi ile öğrencilere sunum yaptı. İş ve Meslek Danışmanları Şeyda Topuz ve Salih Ersoy İş Arama, Etkili Özgeçmiş Hazırlama ve Mülakat Teknikleri konularında seminer verdi.

Kura ile belirlenen katılımcılar, etkinlik sonunda çekilişle, yazarların imzalı kitaplarını, dil kursundan ücretsiz eğitim ve indirim kazanma hakkına sahip oldu.

ÇANAKKALE / DHA
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Çanakkale'de Girişimcilik ve Kariyer Zirvesi gerçekleştirildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 15 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çanakkale'de Girişimcilik ve Kariyer Zirvesi gerçekleştirildi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı