SİVAS HABERLERİ

Çanakkale afişleri sergisi açıldı

DHA
31.03.2017 - 14:53Son Güncelleme :
DHA

SİVAS, (DHA)- SİVAS Cumhuriyet Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim-İş Ana Bilim Dalı öğrencileri Çanakkale Savaşı'nı anlatan afiş çalışmalarını sergiledi.

Yardımcı Doç. Dr. Bircan Koçak'ın Grafik Tasarım dersleri kapsamında Ana Sanat Atölyesi 4'üncü sınıf, 2'inci sınıf ve seçmeli sanat atölyesinde 4'üncü sınıf öğrencilerinin hazırladığı Çanakkale Savaşı konulu afiş çalışmaları sergilendi. Hazırlanan afişler, Kültür Merkezi Sanat Galerisi'nde hazırlanan sergi ile görücüye çıktı. Serginin açılışını yapan Rektör Prof. Dr. Alim Yıldız, afiş çalışmalarını yapan öğrencilerden bilgi aldı. Açılışa Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Aksu ile öğretim elemanları ve çok sayıda öğrenci katıldı.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sivas haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sivas ilinden Çanakkale afişleri sergisi açıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 14 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çanakkale afişleri sergisi açıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı