ZONGULDAK HABERLERİ

Çakan, Madenci Bareti Takıp Aşure Dağıttı

IHA
27.10.2015 - 18:15Son Güncelleme :

ZEKİ ÇAKAN MADENCİLERLE BULUŞTU

IHA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak Milletvekili, Eski Enerji, Tabii Kaynaklar Bakanı Zeki Çakan, Zonguldak’ın Ereğli ilçesindeki seçim ziyaretleri tüm hızıyla devam ediyor.
MHP Zonguldak Milletvekili Zeki Çakan, Ereğli ilçesinde seçim ziyaretleri kapsamında TTK’ya bağlı Kandilli-Armutçuk Müessesinde maden işçileri ile bir araya geldi. Çakan, müessese öncesi dışarıda işçilere dağıtılan aşure etkinliğine katılarak başına madenci bareti taktı ve aşure dağıttı.
Çakan daha sonra burada bulunan işçilere 1 Kasım’da yapılacak olan seçimler için destek istedi. Ayrıca Çakan, TBMM’deki 28 saat 46 dakikalık çalışma sürecini aktardı. Ardından MHP Zonguldak Milletvekili ve adayı Zeki Çakan, Genel Maden-İş Sendikası Armutçuk Şube Başkanı Ali Eşitmez ile yönetim kurulunu ziyaret etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Çakan, Madenci Bareti Takıp Aşure Dağıttı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 18 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çakan, Madenci Bareti Takıp Aşure Dağıttı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı