BALIKESİR HABERLERİ

Burhaniye’de 3 Bin 500 Kişiye Hayır Yemeği

IHA
28.10.2015 - 17:24Son Güncelleme :

YENİ ARAÇLAR İÇİN HAYIR YEMEĞİ VERDİLER.

IHA

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, ilçenin tek yolcu taşıma kooperatifi olan Sahil Birlik Kooperatifi 35 yeni minibüsü hizmete sokarken, düzenlenen hayır da büyük ilgi gördü. 50 üyeli Sahil Birlik Kooperatifinin otagardaki yazıhanesinin önünde düzenlediği hayır da 3500 kişiye yemek verilirken dualar edildi.
Burhaniye de, Sahil birlik Kooperatifi, engellilerin de rahatlıkla yararlanabileceği 15 kişilik yeni kartlı minibüsleri hizmete sokarken, pilav, kavurma, nohut, höşmelim ve ayran ikramı yaptı. Otogar da,yapılan hayır büyük ilgi görürken, genç, yaşlı kadın., erkek 3 bin 500 kişi yemek yedi. Sahil Birlik Hayrına Kaymakam Hüseyin Öner ve Belediye Başkanı Necdet Uysal ile birlikte çok sayıda siyasetçi ve vatandaşlar katıldı. Hayırda yapılan dualarda, kazasız yolculuklar temennisinde bulunuldu. Kısa bir süre içinde çok sayıda vatandaşa servis yapılırken, katılımcılar Sahil Birlik Kooperatifi Başkanı Şenol Kılcı ve yönetim kurulundaki arkadaşlarına teşekkür etti. Hayra katılanlardan Belediye Meclisi Üyesi Galip Yardımcı,” Bizde Sahil Birliğinin hayır yemeğine katıldık. Hayırlı ve uğurlu olsun. Çok güzel oldu. Çok güzel bir hayır yaptılar. . Burada bulunmaktan mutlu olduk. Başkana da çok teşekkür ediyorum” dedi. Büyükşehir Burhaniye Toplu Taşıma Sorumlusu Hüseyin Karakaya da,” Burhaniye’mizde toplu taşıma işini yapan Jest Turizm ve Sahil Birlik Kooperatifinin yaptığı hayır, hayırlara vesile olsun. Burhaniye’mize de hayırlı uğurlu olsun.”diye konuştu. Çoruk eski muhtarı Hayrettin Erol da,” Sahil Birlik hayır yaptı. Allah kabul etsin. Hayra katıldık. Çok güzel bir hayır oldu. Yeni otobüsler de halkımıza hayırlı olsun. Allah, kazasız belasız taşıma nasip etsin” dedi. Katılımcılara teşekkür eden Sahil Birlik Kooperatifi Başkanı Şenol Kılcı da,” Öncelikle bu gün Burhaniye’mizde hayrımıza gelen herkese çok teşekkür ediyorum. Bu hayrımızı, yeni sisteme geçtiğimiz için düzenledik. Burhaniye’miz de özürlü vatandaşlarımız için yeni aldığımız araçlarımızla hizmete girdik. Allah, kazalardan belalardan korusun. Vatandaşlarımıza daha güzel hizmet verebilmek için bu araçları satın aldık. Yaptığımız hayır da inşallah kabul olur. Gelenlerden dua edenlerden herkese teşekkür ediyorum. Bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Bizi yalnız bırakmadılar. Pilav, kavurma, höşmelim ve ayran ikramı yaptık. Arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum. Bu gün burada yaklaşık 3 bin 500 kişiye öğlen yemeği verdik. Herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Burhaniye’de 3 Bin 500 Kişiye Hayır Yemeği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 17 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Burhaniye’de 3 Bin 500 Kişiye Hayır Yemeği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı