SAMSUN HABERLERİ

Bulvar AVM’de "Cumhuriyet Bayramı" Kutlaması

IHA
29.10.2015 - 16:37Son Güncelleme :

BULVAR YAŞAM VE ALIŞVERİŞ MERKEZİ(AVM), BÜNYESİNDE BULUNAN PERA SANAT AKADEMİ VE SAMSUN KARADENİZ ROTARY KULÜBÜ İŞBİRLİĞİ İLE CUMHURİYETİN KURULUŞUNUN 92. YILINI BİRBİRİNDEN RENKLİ ETKİNLİKLERLE KUTLADI.

IHA

Bulvar Alışveriş Merkezi’nde (AVM) düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları renkli görüntülere sahne oldu.
Bulvar AVM’deki etkinlikler, saygı duruşu yapılması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Meydan alanında gerçekleşen etkinlikler, saat 13.00’te start aldı. Tüm çocuklara özel olarak hazırlanan bölümlerde Cumhuriyet temalı değişik aktiviteler yaptırıldı, balon ve bayrak dağıtıldı.
CUMHURİYET SERGİSİ
Etkinlikler, Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına özel olarak hazırlanan, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü öğretim üyelerinin “Cumhuriyet Sergisi” ile devam etti. 18 öğretim üyesinin hazırladığı resim, heykel, baskı resim ve illüstrasyon çalışmalarını içeren karma sergi, ziyaretçiler tarafından büyük beğeni topladı. Sergi 5 Kasım’a kadar Pera Sanat Akademi’de ziyarete açık kalacak.
Alışveriş merkezindeki etkinlikler sergi açılışından sonra zeybek dans gösterisi ile devam etti. Zeybek dans gösterisinin bitiminden sonra Pera Sanat Akademi Orkestrası, Bulvar AVM meydan alanında sahne alarak milli marşlardan oluşan performanslarını sergiledi.
Bulvar AVM’nin Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri, vatandaşlar tarafından beğeni topladı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden Bulvar AVM’de "Cumhuriyet Bayramı" Kutlaması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 16 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bulvar AVM’de "Cumhuriyet Bayramı" Kutlaması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı