SİNOP HABERLERİ

Boyabat'tan Bayırbucak Türkmenleri ve Suriyelilere yardım

AA / Mahmut Coşkun
24.02.2016 - 12:04Son Güncelleme :
AA / Mahmut Coşkun

SİNOP (AA) - Boyabat ilçesinde gençlik merkezi tarafından toplanan giysiler, Bayırbucak Türkmenleri ve Suriyelilere gönderildi.

Boyabat Gençlik Merkezi Müdürü Ramazan Cebeci, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Suriyeliler ve Bayırbucak Türkmenleri İçin Bir Elde Sen Ver" kampanyası doğrultusunda toplanan yardımların İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı Denizli şubesine gönderildiğini söyledi.

Kampanya süresince yardımları esirgemeyen Boyabat halkına teşekkür edn Cebeci, "Gençlik merkezi personelimiz ve gönüllü gençlerin topladıkları ayakkabı, kazak, pantolon, mont, atkı, bere ve çocuk kıyafetleri Bayırbucak Türkmenleri ile Suriyeli vatandaşlara ulaştırılacak. Yardım kampanyamıza destek veren, emeği geçen tüm duyarlı vatandaşlarımıza, gençlik merkezi personelimize ve gönüllü gençlere teşekkür ediyorum" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sinop haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sinop ilinden Boyabat'tan Bayırbucak Türkmenleri ve Suriyelilere yardım hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 12 04’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Boyabat'tan Bayırbucak Türkmenleri ve Suriyelilere yardım haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı