Ege Haberleri

EGE

  BOTAV’dan tanıtıma devam

  Nilüfer DEMİR / BODRUM, (DHA)
  19.04.2016 - 14:29 | Son Güncelleme:

  BODRUM Tanıtma Vakfı (BOTAV) nisan ayında Ukrayna, Azerbaycan ve Makedonya’da düzenlenen turizm fuarlarına katılarak kentin tanıtımına katkı sağladı.

  Ukrayna’nın Kiev şehrinde 30 Mart-1 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleşen turizm fuarına BOTAV Moskova Temsilciliği’nde görevli Igor Pasinchuk ve Maria Isiemina katılarak tanıtım çalışmalarını yürüttü. Bodrum standını ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Bodrum’un tanıtılmasıyla ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bodrum Belediyesi ve Bodrum Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Kocadon, 07-9 Nisan 2016 tarihleri arasında Azerbaycan’ın Bakü şehrinde düzenlenen AITF Bakü Turizm Fuarı’na Bodrum Tanıtma Vakfı’nı temsilen Perihan Şahin ve Kefaluka Resort Otel, Rixos Premium Bodrum, La Blanche Resort Otel, Baia Otel, Hilton Otel Türkbükü ve Mivara Otel yetkililerinin katıldığını, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’in de Türkiye standını ziyaret ettiğini belirtti.

  Başkan Mehmet Kocadon "14-16 Nisan 2016 tarihleri arasında Makedonya’nın Üsküp kentinde yapılan turizm fuarında görüştüğümüz tur operatörleri İstanbul aktarmalı havayolu ve otobüslerle Bodrum’a Makedonya’dan turist gönderdiklerini söylediler. Böylece bu yıl Bodrum’a gelecek Makedonyalı turist sayısında artış olacak ve önümüzdeki yıl Sun&Fun ve Savana Seyahat acenteleri yetkilileri 10 günde bir Üsküp-Bodrum arasında charter uçak seferleri başlatacak" dedi.

  BOTAV, 25-28 Nisan 2016 tarihleri arasında dünyanın en büyük turizm fuarları arasında kabul edilen Dubai ATM Arabian Travel Market Fuarı’na katılarak tanıtım çalışmalarına devam edecek.


  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı