MUĞLA HABERLERİ

Bodrum’da Çevre Düzenleme Çalışmaları Sürüyor

IHA
28.10.2015 - 13:39Son Güncelleme :

ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI BAŞLADI

IHA

Yoğun geçen yaz sezonunun ardından yeşil alanların bakımını yapmaya başlayan Bodrum Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, mevsimlik çevre düzenleme ve bakım çalışmalarına devam ediyor.
Mevsimsel şartlar nedeniyle zarar gören park, bahçe ve yeşil alanlarda bakım çalışmaları yapan ekipler; rulo çim serilmesi ile gübreleme ve ilaçlama yapıyor. Belediye Meydanı ve çevresinde bulunan çimleri yenileyerek Bodrum Meydanına 400 m² rulo çim döşeyen ekipler, birçok bölgede de kış sezonu öncesi çalışmalarına hız verdi.
Bodrum Belediyesine ait Kademe ve Ortakent’te bulunan serada da kış sezonu için aslanağzı, şekertabağı, yıldız çiçeği, Çin karanfili, menekşe, koyungözü, düğün çiçeği gibi bitki tohumlarının üretimine başlandı.
Bodrum merkezden başlatılan yeşil alan bakım çalışmaları, yarımada genelinde bölge bölge devam edecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Bodrum’da Çevre Düzenleme Çalışmaları Sürüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 13 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bodrum’da Çevre Düzenleme Çalışmaları Sürüyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı