İZMİR HABERLERİ

Bisiklet hayali gerçek oldu

DHA
28.04.2017 - 12:41Son Güncelleme :
DHA

İZMİR'in Çeşme ilçesinin CHP'li Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, 8 yaşındaki Emre İskender Kepke'ye hayalini kurduğu bisikleti hediye ederek, sevindirdi.

Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, 23 Nisan'da Amfi Tiyatro'da yapılan kutlamalar sırasında yanına gelen 8 yaşındaki Emre İskender Kepke'nin, "Başkan amca, Çeşme için çok güzel slogan bulmuşsunuz. 'En güzel hayaller Çeşme'de gerçekleşir' demişsiniz. Ama benim hayalim gerçek olmuyor" demesi üzerine, onun hayalinin ne olduğunu sordu. Küçük Kepke'nin "Benim hayalim bisiklet" demesinden etkilenen Belediye Başkanı Dalgıç, bir bisiklet alarak, Kepke'nin hayalini gerçeğe dönüştürdü.

Namık Kemal İlkokulu 2. sınıf öğrencisi Emre İskender Kepke, annesi Sare Şeker ile birlikte Çeşme Belediyesi'ne gelerek, Başkan Dalgıç'ın hediye ettiği hayalindeki bisiklete kavuştu. Hayalini gerçeğe dönüştüren Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç'a çok teşekkür eden Kepke, bisikletine binerek Cumhuriyet Meydanı'nda sevinçle tur attı. Kepke, "Muhittin amca sayesinde hayalim gerçek oldu. İyi ki, güzel kalpli insanlar var" diyerek sevincini ifade etti.

Güneş ATAGÖZ / ÇEŞME (İzmir), (DHA)

FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Bisiklet hayali gerçek oldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 12 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bisiklet hayali gerçek oldu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı