BİLECİK HABERLERİ

Bilecik'te "Akıllıyım çünkü teknoloji bağımlısı değilim projesi"

AA / Muhsin Arslan
28.02.2016 - 14:38Son Güncelleme :
AA / Muhsin Arslan

BİLECİK (AA) - Bilecik Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilen "Akıllıyım çünkü teknoloji bağımlısı değilim projesi" protokolü imzalandı.

Belediye Strateji Geliştirme Müdürü ve Proje Koordinatörü Hülya Eçen Çalışkan, yaptığı açıklamada, Yeşilay Cemiyeti'nin yer aldığı projenin amacının, Türkiye Bağımlılıkla Mücadele eğitim programı kapsamında yetişkin eğitimlerinin tamamlanmasının ardından çocukları ve gençleri bağımlılıktan uzak tutmak için "akıl oyunları" eğitimlerinin verileceğini bildirdi.

18 öğretmen ve 7 belediye personelinin projede yer aldığını belirten Çalışkan, akıl oyunları kampı kapsamında gençler ve tanımlı hedef gruplarının zihinsel becerilerini güçlendirmesinin sağlanacağını anlattı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bilecik haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bilecik ilinden Bilecik'te "Akıllıyım çünkü teknoloji bağımlısı değilim projesi" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Şubat 2016 tarihinde saat 14 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bilecik'te "Akıllıyım çünkü teknoloji bağımlısı değilim projesi" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı