BİLECİK HABERLERİ

Bilecik’te Şehitleri Anma Programı

IHA
27.10.2015 - 11:11Son Güncelleme :

PROGRAM

IHA

Büyük Birlik Partisi (BBP) Bilecik İl Başkanlığı tarafından şehitleri anma programı düzenlendi.
Bilecik Belediye Kültür Sitesinde yapılan anma programına, BBP il Başkanı Murat Önal, BBP Bozüyük İlçe Başkanı Mehmet Özdemir, BBP Milletvekili adayları Metin Kamber ve Mustafa İbiş, Alperen Ocakları Bilecik İl Başkanı Turgay Yıldız ile partililer katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan anma programı, şehitlerin anısına şiir ve mektup okunması ile devam etti. Alperen Ocakları üyesi, 10 kişi tarafından İstiklal Marşının 10 kıtasının okunması salonda büyük alkış aldı.
Şehitleri anma programda konuşma yapan Alperen Ocakları Bilecik İl Başkanı Turgay Yıldız, gecede emeği geçen herkese teşekkür ederek, “Selam dedem Ertuğrul Gazi, selam ya Şeyh Edebali, selam şehit liderim Muhsin Yazıcıoğlu, selam çilekeş yiğit Alperenler, vatanımızın bölünmez bütünlüğünün ve şerefli bayrağımız uğrunda gözlerini kırpmadan canlarını feda eden şehitlerimizi yad etmek için böyle bir gece tertip ettik” dedi.
Program ilahilerini okunması ve şehitler için düzenlenen slayt gösterisi ile son buldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bilecik haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bilecik ilinden Bilecik’te Şehitleri Anma Programı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 11 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bilecik’te Şehitleri Anma Programı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı