BİTLİS HABERLERİ

BEÜ Rektörü Doğru’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı

IHA
27.10.2015 - 14:16Son Güncelleme :
BEÜ Rektörü Doğru’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı
IHA

Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mahmut Doğru, cumhuriyetin 92. kuruluş yıldönümü münasebeti ile bir kutlama mesajı yayımladı.
Rektör Doğru, yayınladığı mesajda, “Büyük özverilerle kazanılan bağımsızlık mücadelemizin sonunda, milletimizin iradesini en iyi şekilde temsil eden cumhuriyete geçişimizin 92. yılını kutlamanın sevinci içerisindeyiz. İnsanlık tarihi, milletlerin böylesine sarsılmaz bir ortak irade ile kendi kaderini kendi elleriyle yazdıkları kahramanlık destanlarına çok nadir şahit olmuştur. Bu anlamı büyük günde cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bu toprakları bizlere vatan yapmak için kendilerini feda eden aziz şehitlerimizi şükran ve rahmetle anar, Bitlis Eren Üniversitesi çalışanlarının ve milletimizin Cumhuriyet Bayramı’nı tebrik ederim” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden BEÜ Rektörü Doğru’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 14 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça BEÜ Rektörü Doğru’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı