İSTANBUL HABERLERİ

Beşiktaş Belediyesi’nden Öğrencilere Çamaşırhane Hizmeti

IHA
28.10.2015 - 14:23Son Güncelleme :
Beşiktaş Belediyesi’nden Öğrencilere Çamaşırhane Hizmeti
IHA

Beşiktaş Belediyesi binlerce öğrencinin eğitim gördüğü ilçede yepyeni bir hizmeti hayata geçirdi. Belediye tarafından hizmete açılan çamaşır evinde öğrenciler sembolik bir fiyat karşılığında çamaşırlarını yıkama imkanı bulacak.
Beşiktaş Belediyesi, öğrencilerin sembolik bir ücret karşılığında çamaşırlarını yıkayabileceği çamaşır evini hizmete açtı. Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar’ın katıldığı törenle hizmete açılan çamaşır evinde öğrencilerin vakit geçireceği alanlar da oluşturuldu. Ihlamurdere Caddesi üzerinde yer alan Öğrenci Çamaşırevi, 5 yıkama 5 kurutma makinesi ile günde 30 öğrenciye hizmet vermeyi hedefliyor.
Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, açılışta yaptığı konuşmada kent estetiğini öne çıkaran çalışmalar yapacaklarını belirterek, “İmar hukukuna, daha da önemlisi şehir hukukuna aykırı hiçbir imza göremeyeceksiniz. Yaptığımız her şey halkın rızasına uygun işler yapacağız. Bu caddeyi yayalaştıracağız. 3 senelik bir proje. Şimdi hayal ediyorum ne güzel olur diye. Burada değerler hem yaşam kalitesi olarak, hem de maddi olarak fevkalade yükselecek ama bunun için bu sokakların tamamını düzeltmemiz lazım” dedi.
Başkan Hazinedar açılış kurdelesini kestikten sonra çamaşır evini gezdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Beşiktaş Belediyesi’nden Öğrencilere Çamaşırhane Hizmeti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 14 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Beşiktaş Belediyesi’nden Öğrencilere Çamaşırhane Hizmeti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı