KIRKLARELİ HABERLERİ

’Benimle Delirir Misin?’ Kırklareli’nde Sahnelendi

IHA
26.10.2015 - 14:48Son Güncelleme :

OYUNCULAR NECMİ YAPICI VE MEHTAP BAYRİ, İZLEYENLERLE FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

IHA

Kırklareli Belediyesi, kültür etkinlikleri kapsamında ’Benimle Delirir Misin?’ oyununu Kırklarelili vatandaşlarla buluşturdu.
Rektörlük Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe Kırklarelili vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Kadın-erkek ilişkilerini mizahi olarak ele alıp seyircilere bol kahkaha sunan oyunda, oyuncular Mehtap Bayri ve Necmi Yapıcı sahnede kaldıkları 2 saat boyunca muhteşem bir performans sergiledi.
Oyunculara çiçek takdim eden Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Gider, belediye olarak daha çok tiyatro oyunu gösterimi yapmak için yürüttükleri çalışmalara destek veren izleyenlere ve oyunculara teşekkür etti.
Oyuncu Necmi Yapıcı da, "Bizi sizlerle buluşturduğu için Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’na ve Kırklareli Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz" diye konuştu. Mehtap Bayri ise Kırklareli’nde olmaktan ve Trakya seyircisi ile buluşmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırklareli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırklareli ilinden ’Benimle Delirir Misin?’ Kırklareli’nde Sahnelendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 14 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ’Benimle Delirir Misin?’ Kırklareli’nde Sahnelendi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı