GAZİANTEP HABERLERİ

Belgin İkidağ, Anka'ya katıldı

DHA
27.03.2017 - 09:21Son Güncelleme :
DHA

GAZİANTEP, (DHA) - GAZİANTEP Anka Hastanesi uzman kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor. Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Hatice Belgin İkidağ da Anka Hastanesi hekim kadrosuna katılarak hasta kabulüne başladı.

Dr. Hatice Belgin İkidağ, 1973 yılında İskenderun'da doğdu.1996 yılında Çukurova Tıp Fakültesi'nden mezun olan Dr.İkidağ,1996-1997 yılları arasında Şırnak'ta mecburi hizmetini yaptı. 2001 yılında Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Göğüs Hastalıkları uzmanlığını tamamlayan Dr. İkidağ'ın göğüs hastalıkları, uyku hastalıkları ve sigarayı bırakma tedavisiyle ilgili sertifikaları bulunuyor.

Hastaların kendilerini özel ve güvende hissetmeleri için tüm de¬taylar düşünülerek tasarlanan ve SGK anlaşması ile SSK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur'lu hastalara ulaşan Anka Hastanesi'nde; Algoloji ,Beslenme ve Diyetetik, Cildiye ,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Endokrinoloji ,Enfeksiyon Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, İç Hastalıklar, Kardiyoloji, Klinik Mikrobiyoloji, Neonatoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji branşları olmak üzere röntgen ve radyoloji laboratuvar, biyokimya laboratuvarı, mikrobiyoloji laboratuvarı hizmetleri veriliyor.

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Belgin İkidağ, Anka'ya katıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 09 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Belgin İkidağ, Anka'ya katıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı