ÇANAKKALE HABERLERİ

Belediye İş Sendikası Üyelerinden Öze L Bakım Merkezine Malzeme Desteği

IHA
27.10.2015 - 12:56Son Güncelleme :

GELİBOLU BELEDİYE İŞ SENDİKASI ÜYELERİNDEN ÖZEL BAKIM MERKEZİNE MALZEME DESTEĞİ

IHA

Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde bulunan Özel Bakım Merkezine ziyarette bulunan belediye iş sendikası temsilcisi ve yöneticileri, burada barınan özel ihtiyaç sahibi vatandaşlara malzeme yardımı yaptılar.
Gelibolu belediye iş sendikası temsilcisi Mehmet Sancar, yönetim kurulu üyesi Eyüp Ülküseven Özel Bakım Merkezindeki vatandaşlarla önce sohbet edip, konuştular. Daha sonra ise, Bakım Merkezinin sorumlusu Cevat Koç’a buradaki kişilerin engelli arabalarında kullandıkları çeşitli türdeki malzemeleri teslim ettiler. Bu malzemeler arasında, akülü araçların tekerlekleri, akü şarj aletleri, çok sayıda minder ve çeşitli aparatlar yer aldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Belediye İş Sendikası Üyelerinden Öze L Bakım Merkezine Malzeme Desteği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 12 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Belediye İş Sendikası Üyelerinden Öze L Bakım Merkezine Malzeme Desteği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı