Baştan Çıkartan Tatil Fırsatlarında Son Gün 30 Mayıs Pazartesi

Hürriyet Haber
26 Mayıs 2011 - 09:10Son Güncelleme : 26 Mayıs 2011 - 11:12

Yaz aylarına her gün biraz daha yaklaşırken tatil planları da iyice gün yüzüne çıkmaya başladı. Erken Rezervasyon kampanyası ile avantajlı bir tatil almak isteyenlerin dikkatine! Otellerde indirim oranları düşüyor, fiyatlar yükseliyor, doluluk oranları artıyor. Elinizi çabuk tutun...

Yaz aylarına  her gün biraz daha yaklaşırken tatil planları da iyice gün yüzüne çıkmaya başladı.  Erken Rezervasyon kampanyası ile avantajlı bir tatil almak isteyenlerin dikkatine! Otellerde indirim oranları düşüyor, fiyatlar yükseliyor, doluluk oranları artıyor. Elinizi çabuk tutun...

22 TL’den başlayan fiyatlarla erken rezervasyon kampanyasında %30 indirimin son gününe yaklaşırken Gezisitesi.com, indirimler haricinde çok ilginizi çekecek satın alma seçenekleri sunuyor. %30’a varan indirim fırsatları haricinde peşin fiyatına 12 taksit ile ödeme, 700 TL üzeri alışverişlerde çift kredi kartı ile ödeme, en iyi fiyat garantisi, erken rezervasyon güvencesi ile iptal ve iade garantisi ve Doğan Online güvencesi ile herkesin bütçesine uygun ve güvenilir bir tatil imkanı yaratıyor.

Erken rezervasyon kampanyasına dahil olan rezervasyonunuzu, tesise giriş tarihinizden 72 saat öncesine öncesine kadar iptal etme ve konaklama bedelinizi iade alma şansınız bulunmaktadır. Gezisitesi.com’da otel rezervasyonunuzu yaparken erken rezervasyon güvence paketinizi de online olarak aynı anda alabilirsiniz.

Erken Rezervasyon Otellerini incelemek için tıklayınız

Erken rezervasyon güvencesi ile iptal ve iade garantisi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız

Gezisitesi.com üzerinden göreceğiniz fiyatlar % 100 en iyi fiyatlardır. Eğer başka bir sitede Gezisitesi.com üzerinden satın almış olduğunuz ürün için daha düşük bir fiyat bulursanız Gezisitesi.com’a başvurduğunuzda aradaki fark size geri ödeniyor. Ayrıca bir sonraki rezervasyonunuzda kullanmak üzere size % 5 indirim çeki sunuluyor. En iyi fiyat garantisi Gezisitesi.com üzerinden almış olduğunuz yurt içi otel, yurt dışı otel, yurt içi tur, yurt dışı tur ve cruise gibi tüm ürünleri kapsamaktadır.

Balayı tatili planları yapanlar, arkadaşları ile tatil yapmayı düşünen gençler, çocukları ile tatil yapmak isteyen anne-babalar... Balayı indirimleri, gençlik indirimleri, yaşlılık indirimleri, 0-14 yaşa varan ücretsiz çocuk konaklatmaları, tek bay kabul eden tesisler, çok kal az öde kampanyaları ile herkesin hayal ettiği tatile uygun bir avantaj Gezisitesi.com’da bulunmaktadır.

Kampanyaları incelemek için tıklayınız

 Gezisitesi.com’un taksitli ödeme seçeneklerinde Maximum Kart ve Advantage Kart’a peşin fiyatına 12 Taksit, Axess Kart’a peşin fiytına 6 taksit, Bonus Kart’a Peşin Fiyatına 4 taksit  ile ödeme imkanları yeralmaktadır.

Uygun ödeme koşullarını görmek için tıklayınız

Alanya Otelleri 22 TL’den başlayan fiyatlarla...

Kemer Otelleri 22 TL’den başlayan fiyatlarla...

Side Otelleri 49 TL’den başlayan fiyatlarla... 

Belek Otelleri  48 TL’den başlayan fiyatlarla...

Bodrum Otelleri 30 TL’den başlayan fiyatlarla...

Çeşme Otelleri 49 TL’den başlayan fiyatlarla...

Kuşadası Otelleri 27 TL’den başlayan fiyatlarla...

 

Etiketler:

    Sayfa Başı