KIRIKKALE HABERLERİ

Başkent EDAŞ'tan Kırıkkale'ye 2.6 milyon TL'lik yatırım

DHA
30.04.2017 - 11:06Son Güncelleme :
DHA

Erhan GÖĞEM/KIRIKKALE, (DHA)- BAŞKENT Elektrik Dağıtım A.Ş, (EDAŞ) abonelerine daha kaliteli hizmet sunmak üzere mevcut aydınlatma sistemlerinde bakım, onarım ve yatırım çalışmalarına devam edileceği belirtildi. 
Başkent EDAŞ, Kırıkkale'de sürdürülebilir ve kaliteli enerji sağlamak için şebeke ve aydınlatma yatırımlarını sürdürürken, bu yıl içinde  yaklaşık 1 milyon TL'lik aydınlatma yatırımı yapacak. Kırıkkale'de yapılan çalışma kapsamında ekonomik ömrünü dolduran aydınlatma ekipmanları yenileriyle değiştirilirken, henüz ekonomik ömrünü doldurmamış, kullanılır durumda olan fakat dış etkenler sebebiyle arızalanan aydınlatma armatürleri de bakım ve onarımdan geçiriliyor. 
Başkent EDAŞ'ın son 6 ay içinde yürüttüğü aydınlatma çalışmaları kapsamında bin 395 adet armatür ekonomik ömrünü tamamladığı için yenilendi.  3 bin 830 adet armatür yanar hale getirildi.Mahallelere toplamda 2 bin 117 kez ve 30 cadde ve bulvara bakım yapıldı. 
Dış etkenler sebebiyle hasar gören 100 metrelik kablonun onarımı gerçekleştirildi. Başkent EDAŞ'ın sorumluluk bölgesinin genelinde yaptığı yatırımlar ve operasyon sonucu iyileştirmelerin hayata geçirilerek bu hizmetleri müşterileriyle paylaşmaya devam edeceği kaydedildi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırıkkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırıkkale ilinden Başkent EDAŞ'tan Kırıkkale'ye 2.6 milyon TL'lik yatırım hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Nisan 2017 tarihinde saat 11 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkent EDAŞ'tan Kırıkkale'ye 2.6 milyon TL'lik yatırım haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı