AKSARAY HABERLERİ MERKEZ HABERLERİ

Başkan Yazgı:"Teşkilatımız bir aile gibi"

DHA
03.04.2018 - 10:06Son Güncelleme :
DHA

Hasan BÖLÜKBAŞ/AKSARAY,(DHA) - AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı ziyaret etti.

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç, gençlik kolları olarak yürüttükleri çalışmalarla ilgili Başkan Yazgı’ya bilgi verdi. Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, AK Parti teşkilatını aileye benzeterek “Bende teşkilatın içinden gelen bir ağabeyiniz olarak, teşkilatın içinden gelmek ve teşkilatın içinde yetişmek bu işin başlangıcı olduğunu söylemek istiyorum. Teşkilatımız bir aile, aynı zamanda bir eğitim yuvasıdır. O yüzden iyi bir yerdesiniz” dedi. Türkiye’de genç nüfusun ağırlıkta olduğunu ifade eden Bakan Yazgı, “Buradaki gençlerimizi görünce çok dinamik, güçlü ve iyi bir kadro ile işe başladığınızı gördüm. Teşkilatın içinde olmak, özellikle de Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bu görevleri almak yarınlarımız için çok önemlidir." diye konuştu.

GENÇLERİN GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİ ÇOK ÖNEMLİ

Gençlerin fikir ve görüşlerini oldukça önemsediklerini ifade eden Başkan Yazgı, "Bu arada Belediyemizin çalışmaları devam ediyor. Ve teşkilatımızın bilgilendirilmesi bize düşüyor. Tabi ki aynı zamanda vatandaşlarımızı da bilgilendiriyoruz. Sizlerin görüş ve önerileri bizler için önemli. Çünkü genç bir toplumuz. Aksaray Üniversitemizin 20-25 bin öğrencisi var. Gençlerimizin bizden istekleri ve beklentileri neler, sizlerin vasıtası ile öğreniyoruz. Projelerle ilgili tavsiyelerinize göre hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi gelecek yıl yani 2019’da seçim var. Ancak biz teşkilat olarak hiçbir zaman boş durmadık ve ara vermeden çalıştık. Bu süreçte halkımıza hizmet etmeyi süreceğiz” diye konuştu." dedi.

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç ise “Teşkilattan gelen bir başkanımız var. Haliyle parti ve belediye arasında iyi bir ilişkisi var. Başkanımızın görev süresi boyunca birçok seçim geçirdik, 15 Temmuz’u yaşadık. Bütün bunlara rağmen kendisi Aksaray’da birçok projeyi başlattı. Partimizin değil, tüm Aksaray’ın Belediye Başkanı olduğunu gösterdi. Kapısını herkese açıktı. Her öneriyi dinledi. Bizler başkanımızın yanındayız. Belediyemizin çalışmalarını şehrimizin her noktasında anlatmaya hazırız” dedi.

 

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Merkez haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Merkez haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Başkan Yazgı:"Teşkilatımız bir aile gibi" haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı