KOCAELİ HABERLERİ

Başkan Toltar Dilovası’nda Bir Cafenin Açılışını Katıldı

IHA
27.10.2015 - 13:27Son Güncelleme :

DİLOVASI BELEDİYE BAŞKANI, BİR CAFENİN AÇILIŞINA KATILDI.

IHA

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, belediye binası alt kısımında hizmete giren bir işyerinin açılışını yaptı.
Dilovasın’da hizmete giren bir işyerinin açılışı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Dilovası Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve ilçe protokolünün katılıdığı törenle açılış kurdelesi kesildi. açılılta konulan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “Yıllar önce kurulan fakat bir türlü ailelere hitap edemeyen bir park olan bu alan büyük bir restoreden geçirilerek ilçe sakinlerimizin eşiyle çocuklarıyla gelerek güvenle oturabilecekleri bir mekan haline getirildi. İçinde ocak başı ızgara çeşitlerinin de bulunduğu restoranı, semaver çayı, nargilesi olan bu mekanın ilçemize kazandırmasından dolayı işletmeci Nurullah Bilgen’e teşekkür ediyorum. Bu mekanın restore edilmesi ve düzenlenmesinden dolayı belediyemizin kasasından beş kuruş çıkmamış, tamamen işletmeci tarafından karşılanmıştır” dedi.
Açılışa katılan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da ilçeye yeni bir işletme kazandıran yatırımcıya teşekkür ederek bol kazanç temennisinde bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Başkan Toltar Dilovası’nda Bir Cafenin Açılışını Katıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 13 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Toltar Dilovası’nda Bir Cafenin Açılışını Katıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı