KONYA HABERLERİ

Başkan Özaltun, çocuk parklarını gezdi

DHA
30.03.2016 - 10:21Son Güncelleme :
DHA

KONYA,(DHA)-KONYA'da Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, ilkbahar mevsiminin gelmesi ile birlikte hareketlenen çocuk parklarını ziyaret ederek oynayan çocuklar ve aileleriyle biraraya geldi.
Belediye Başkanı Özaltun, Beyşehir Gölü kıyısında havaların ısınması ile birlikte hareketlenen parkları gezdi. Parklarda oynayan çocuklarla sohbet eden ve isteklerini soran Başkan Özaltun, aileleriyle de nasıl parklar istedikleri konusunda istişarede bulundu.
Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, yaptığı açıklamada, bahar mevsiminin gelmesi ile birlikte ilçede bulunan parkların hereketlenerek cıvıl cıvıl bir hal aldığını söyledi. Beyşehir’de yetişkinler ve gençler gibi oyun çağındaki minik çocukları da unutmadıklarını, onların sıkılmadan ve güven içerisinde vakit geçirebilecekleri park ve oyun alanlarının geliştirilip yaygınlaşmasına büyük önem verdiklerini belirten Özaltun, göreve geldiği günden bu yana Beyşehir’in her yerinde yeni parkların kurulumuna devam ettiklerini belirtti. Özaltun, çocuk parkına ilişkin talep gelen yerlerde ve ihtiyaç hissedilen noktalarda içerisinde oyun grupları olan çocuk oyun parkı yapmaya devam edeceklerini belirterek, “Gezimiz esnasındaki çocuklarımızla buluşmamızda ortaya çıkacak yeni fikirler için parkı kullanan çocuklarımıza ve ailelerine isteklerini sorduk. Beyşehir Belediyesi olarak hizmet üretirken istişare etmeye, dilek ve istekleri dinlemeye özen gösteriyoruz. Çünkü, toplumun her kesimi ile istişare ederek hizmet üreteceğimizin sözünü vermiştik”dedi.
FOTOĞRAFLI

 

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Başkan Özaltun, çocuk parklarını gezdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 10 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Özaltun, çocuk parklarını gezdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı