İSTANBUL HABERLERİ

Başkan Keskin, Ateşin Başında Gençlerle Sohbet Etti

IHA
29.10.2015 - 16:58Son Güncelleme :

SULTANBEYLİ BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN KESKİN, MİMAR SİNAN MAHALLESİ’NDE SIRA DIŞI BİR ETKİNLİKLE GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ.

IHA

Gençlerle ateşin başında semaver çayı eşliğinde sohbet eden Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, “Ülkemizin ve milletimizin geleceği sizlersiniz. Yarınımızı daha güzelleştirebilmek için değerli fikirlerinize de ihtiyacımız var” dedi.
Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Mimar Sinan Mahallesi’nde sıra dışı bir etkinlikle gençlerle bir araya geldi. Yaklaşık 60 gencin katıldığı program eğlenceli anlara sahne oldu.
Etkinlikte gençlere hitap eden Başkan Keskin, “Gençlerimiz için daha güzel bir Sultanbeyli kurmaya çalışıyoruz. Sizleri tüm kötülüklerden korumaya çalışıyoruz. Ülkemizin ve milletimizin geleceği sizlersiniz. Yarınımızı daha güzelleştirebilmek için değerli fikirlerinize de ihtiyacımız var” dedi.
Konuşmasının ardından gençlerle birlikte mısır közleyen Başkan Keskin, ardından ateşin başında semaver çayı eşliğinde bir süre gençlerle sohbet etti, bazılarıyla da hatıra fotoğrafı çektirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Başkan Keskin, Ateşin Başında Gençlerle Sohbet Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 16 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Keskin, Ateşin Başında Gençlerle Sohbet Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı