AKSARAY HABERLERİ

Başkan Karatay, ‘TEM Amacımız Ve Gayemiz Hizmet Etmek’

IHA
31.10.2015 - 10:42Son Güncelleme :

AK PARTİ İL BAŞKANI ABDULKADİR KARATAY, TEM AMAÇLARININ VE GAYELERİNİN HİZMET OLDUĞUNU SÖYLEDİ.

IHA

AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Karatay, 2002 öncesi Türkiye ile 2015 Türkiye’si arasındaki farkın AK Parti iktidarı ile oluştuğunu belirterek, AK Parti’nin Türkiye’yi adeta şaha kaldırdığını söyledi.
Türkiye’nin AK Parti ile hızla büyüdüğünü ve geliştiğini belirten Başkan Karatay, şimdi Türkiye’de güçlü bir iktidar ile istikrar sağlayacak tek bir partinin olduğunu ve onunda AK Parti olduğunu kaydetti. Başkan Karatay, “2002 öncesi itibari ile koalisyonlu bir yapı. Partiler o dönem Aksaray’da olduğu gibi birer milletvekili ile oluşmuş bir yapıdan 2002 tarihi itibari ile güçlü bir tek başına iktidar, sadece merkezi değil şehirlerde de güçlü bir iktidar ortaya çıktı. Böylelikle hızlı bir şekilde büyüyen ülkemiz 13 yılda Türkiye Cumhuriyeti tarihinden yapılan hizmetlerin en üstünde hizmet yaptı. Sadece Türkiye’de değil ilimizde çok güzel hizmetler yapıldı. OSB’miz Türkiye’nin en hızlı yatırım alan, en hızlı büyüyen bir OSB’miz oldu. 1 Kasım sabahı saat 08.00’den itibaren bu memleket meselesini çözmemiz için artık bir günümüz kaldı. Her zaman söyledik bunu, bu iş artık siyasi bir yarıştan çıktı. Şu son dönemde yaşadığımız 4 aylık süreci bir gözümüzün önüne getirirsek, aslında 13 yıldır tek parti iktidarı ile yaşadığımız ve onun öncesinde olan tabloyu 4 ayda hep birlikte yeniden gördük. Bizim, millet ve devlet olarak güçlü ve tak partili bir iktidara ihtiyacımız var. Yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde elde edilen bu kazanımlar kaybolmadan yine aynı hızla artarak devam etsin. Biz gerçekten istikrar ortamı olduğu zaman bireysel manada başarılı olan bir milletin ferdiyiz. Kurumsallaşma aşamasına geldiğimiz bu dönemde 1 Kasım ile birlikte bu 4 ayda bozulan dengelerimizi yeniden eski haline getirip hızlı bir şekilde kaldığımız yerden yolumuza devam etmemiz lazım. Bu mücadeleyi verecek tek bir parti var ve o da AK Parti. Başka da hiç bir parti yok. Bu partilerin ne iktidar hevesi var, ne de gayreti var. Bunlarla ilgili bir çalışması da yok. Bakın hepimiz izliyoruz, gördüğümüz tablo şu. Birisi yüzde 25’i 26’ya çıkartmak için, biri 13 bandında yer almak için ve birisi de barajın üstünde mi kalayım, altında mı kalayım mücadelesi veriyor. Memleketi düşünen yok. Siz ancak iktidar olursanız ve güçlü bir kadronuz olursa hem bu devlete hem bu millete hizmet etmek şansına sahip olursunuz. AK Parti dün olduğu gibi bugünde gerçekten hizmet etmek isteyen, hizmet üretmek isteyen, bu milleti bugünkü konumundan daha iyi bir konuma getirmek isteyen tek parti. O yüzden bu milletin meselesini çözmek için son 24 saate girdik. Allah’ın izni ile vatandaşımızın teveccühünü çok iyi gördük. İnşallah 1 Kasım sabahı 8’den başlayıp 5’e kadar olan süreçte bu teveccühleri sandığa yansıttığımız zaman yeniden güçlü bir tek partiye kavuşarak hem ülkemiz hem de milletimiz kazanacak. Bizim tek amaç ve gayemiz hizmet” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aksaray haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aksaray ilinden Başkan Karatay, ‘TEM Amacımız Ve Gayemiz Hizmet Etmek’ hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 10 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Karatay, ‘TEM Amacımız Ve Gayemiz Hizmet Etmek’ haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı