KOCAELİ HABERLERİ

Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Ülkemiz Çalışan Ve Hizmet Edenlerle Yükselecektir’’

IHA
26.10.2015 - 12:13Son Güncelleme :

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM KARAOSMANOĞLU FABRİKADA İŞÇİLERLE BİR ARAYA GELDİ.

IHA

Başkan Karaosmanoğlu, Gebze Plastik Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetleri sürdüren Coster Aerosol Valf Fabrikası’nı ve Körfez ilçesindeki Caferi cemaatini ziyaret etti.
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi’nde(GEPOBS) kozmetik ürünleri üreten fabrikayı ziyaret etti.
Başkan Karaosmanoğlu çalışanlarla yaptığı sohbetlerde, “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak üretim için canla başla çalışan emekçilerimize hizmeti en önemli ödev olarak kabul ediyoruz. Hasbihal etmek için bizleri misafir eden sizler ve fabrika yönetimi şahsımı son derece mutlu etti. Ülkemiz çalışan, geliştiren, üreten ve hizmet edenle yükselecektir. Şehrimizde reel sektörün büyümesini ve ülkemizin kalkınmasını sağlayan çalışanlarımızın, daha güzel bir şehirde yaşaması için yerel hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Bugün sizlerle birlikte olmak bize enerji verdi” ifadelerini kullandı.
Başkan Karaosmanoğlu beraberindeki heyetle daha sonra Körfez ilçesinde bulunan Muhammediye Camii’ndeki Caferi cemaatine bir ziyaret gerçekleştirdi. Muharrem ayı nedeniyle, “Hepimizin ortak muhabbeti, sevgili Peygamberimizin gözbebekleri, cennetin efendi gençleri, Hz. Ali’nin ciğerpareleri, Hz. Hasan ve Hz. Hüseyin efendilerimize, Ehli beytin, Al-i hırkanın nur saçan güllerine, bin değil on bin yıl geçse de bu sevgi, bu muhabbet içimizi ısıtmaya devam edecek. Halkımızın yardımlaşma anlamında en güzel örneklerinden bir tanesi burasıdır. Dil, din, ırk ve mezhep demeden buraya gelen yardımlar ihtiyaç sahiplerine dağıtılıyor. Bu güzel hizmet için Körfezli Caferi cemaatimize teşekkür ediyorum. Bu tür güzel girişimler her daim desteklenmelidir “ şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Ülkemiz Çalışan Ve Hizmet Edenlerle Yükselecektir’’ hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 12 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Ülkemiz Çalışan Ve Hizmet Edenlerle Yükselecektir’’ haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı