BİLECİK HABERLERİ

Başkan İsmail Çelik “Bu Kadarına Da Pes Doğrusu!”

IHA
26.10.2015 - 16:56Son Güncelleme :

HATALI PARK

IHA

Bilecik’in Bozüyük ilçesindeki Engelliler Derneği Başkanı İsmail Çelik, Kültür Merkezi önünde engelli araçları için kurulan şarj istasyonu önüne park edilen araç sürücüsüne tepki gösterdi.
Dernek Başkanı İsmail Çelik yaptığı açıklamada, “Daha kısa bir süre önce Belediye Başkanımız Sayın Fatih Bakıcı tarafından bizlere bu hizmet verilmeye başlamışken vatandaşlarımızın bu duyarsızlığına anlam veremiyorum. Bu kadarına da pes doğrusu diyorum. Akülü araç kullanan engelliler için belediyemizin kurduğu şarj istasyonu önünde otomobilini park eden sürücüyü kınıyor, insani düşünceye, dikkate ve duyarlılığa davet ediyorum. Kaldırımlarda çıkış rampalarına ve şarj istasyonlarına tüm sürücülerin araç park etmeleri halinde engellilerin yaşamlarını zorlaştırdıklarını bilmelerini ve düşünmelerini istiyorum. Kısa süreliğine de olsa park etmek doğru değil, hak gasp etmektir. Herkesin vakti değerlidir ve engelli için zaman daha önemlidir” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bilecik haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bilecik ilinden Başkan İsmail Çelik “Bu Kadarına Da Pes Doğrusu!” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 16 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan İsmail Çelik “Bu Kadarına Da Pes Doğrusu!” haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı