KAYSERİ HABERLERİ

Başkan Gülcüoğlu'na 2. yıl pastası

DHA
30.03.2016 - 12:42Son Güncelleme :
DHA

KAYSERİ, (DHA) - GÖREVDEKİ 2’inci yılını dolduran Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu’na, Belediye personeli tarafından pastalı sürpriz yapıldı.

30 Mart 2014 yerel seçimleri ile Bünyan Belediye Başkanlığı’na seçilen Şinasi Gülcüoğlu’na personeli, üzerinde ''Sayın Başkanım görevdeki ikinci yılınız kutlu olsun. Nice Hizmet yıllarına'' yazılı pasta hazırlattı. Başkan Gülcüoğlu hazırlanan pastalı sürpriz için çalışanlara teşekkür ederek, ''Emin olun, çok memnun oldum. Bu hizmet yıllarının dolu dolu olması gerekiyor. Memleketin hizmete ihtiyacı var, biz de bunu yerine getirmeye çalışıyoruz. Tekrar bu duygulu jestinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizleri bu göreve getiren başta hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Her birine ayrı bir hizmet götürmenin gayreti ve çabası içindeyiz'' dedi. Başkan Gülcüoğlu daha sonra personel tarafından hazırlanan pastayı keserek çalışanlar ile anı fotoğrafı çektirdi. 

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Başkan Gülcüoğlu'na 2. yıl pastası hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 12 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Gülcüoğlu'na 2. yıl pastası haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı