ANTALYA HABERLERİ

Başkan Genç'e yatırım plaketi

DHA
30.03.2016 - 15:10Son Güncelleme :
DHA

 

ANTALYA, (DHA) - ESKİ Antalyalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Feyyaz Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'i makamında ziyaret ederek ilçeye yapılan yatırımlardan dolayı teşekkür plaketi verdi.
Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Eski Antalyalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Feyyaz Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Dernek hakkında bilgiler veren Yıldırım, Antalya'nın sürekli göç aldığına dikkat çekerek Döşemealtı'nın bu konuda önemli bir paya sahip olduğunu söyledi.
Yıldırım, "Antalya'da yaşayan Antalyalıların kentte azınlık olmadığını, bir güç olduğunu göstermek istiyoruz. Antalya'nın değerlerine sahip çıkmak adına neler yapabiliriz düşüncesiyle yola çıktık. Belediyelerle birlik ve beraberlik içinde olmak istiyoruz. Bu bağlamda Döşemealtı'na geldik. Derneğimizin çalışmaları hakkında bilgi verdik, Başkan Genç'ten de yaptığı hizmetler hakkında bilgiler aldık" dedi.
'BAŞKAN GENÇ'İ KUTLUYORUZ'
Döşemealtı'nın kent için önemine dikkat çeken Yıldırım, "Döşemealtı sürekli gelişen bir bölgemiz. Bu gelişimi de planlı bir şekilde sürdürüyor. Belediye Başkanımız Turgay Genç'i örnek çalışmalarından dolayı kutluyoruz" dedi.
DÖŞEMEALTI'NDAKİ PROJELERİ ANLATTI
Tek ses olabilmenin önemine dikkati çeken Başkan Turgay Genç ise "Antalya'nın her türlü değerlerine sahip çıkılmasını önemsiyor ve destekliyorum. İlçemize kazandırmak için hazırlamış olduğumuz projelerde Antalya olgusunu ve yöresel zenginliklerimizi ön planda tutmaya gayret ediyoruz" diye konuştu. Dernek Başkanı Yıldırım, ziyaretin sonunda Belediye Başkanı Turgay Genç'e katkılarından ve hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.

FOTOĞRAFLI


 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Başkan Genç'e yatırım plaketi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 15 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Genç'e yatırım plaketi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı