GAZİANTEP HABERLERİ

Başkan Fadıloğlu, ANESİAD üyelerine çalışmaları anlattı

DHA
05.04.2018 - 16:51Son Güncelleme :
DHA

GAZİANTEP, (DHA)- ŞEHİTKAMİL Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Anadolu Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği(ANESİAD) üyelerine ilçe genelinde yürütülen hizmetlerle ilgili bilgi verdi. Başkan Fadıloğlu, “Milletimizin vermiş olduğu desteklerle bu görevdeyiz. Bu zaman dilimi içerisinde de emanete helal getirmeden görevimizi en iyi şekilde yapmaya gayret gösteriyoruz” dedi.
Her fırsatta vatandaş, esnaf ve öğrencilerle buluşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, son olarak ANESİAD Gaziantep Şubesi üyelerine yönelik düzenlenen tecrübe aktarımı, bilgilendirme ve istişare toplantısına katıldı. Şehitkamil Belediyesi tarafından yürütülen hizmetleri sunum eşliğinde anlatan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, bilgilendirme sonrası toplantıya katılanların sorularını yanıtladı, önerilerini ve taleplerini dinledi.
Toplantının açılışında söz alan ANESİAD Gaziantep Şube Başkanı Yunus Atilla Hamallar, şunları söyledi:
“Değerli Başkanım Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na davetimize katılımından dolayı teşekkür ediyorum. Bugün burada gösterilen hizmetlerin çoğunu ben de ilk defa gördüm. Başkanımızın ellerine sağlık, güzel bir ekipleri var. Bu şehrin gerçekten ihtiyacı neyse bu hizmetleri bizlere sunmaya gayret gösteriyorlar. Sayın Başkanımı ben, esnaflık yönüyle belki başka bir arkadaş sporcu kimliğiyle başka bir arkadaş eğitimci kimliğiyle başka bir arkadaş yetimlerin hamisi kimliğiyle kendisine yakın bulacaktır ama bugün bizlerle paylaşacağı tecrübe paylaşımından hepimizin istifade edeceği kanaatindeyim. Başkanımız, hem bir evlat hem bir baba, aile reisi hem bir kurumun yöneticisi hem bu şehrin yöneticisi. Hakikaten birbirimize katacağımız, Başkanımızdan istifade edeceğimiz çok yönü olduğu kanaatindeyim.”
Toplantıya katılanlara hitaben konuşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, imkanlar dahilinde ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi. Taleplerin ve önerilerin kendileri açısından çok önemli olduğunu dile getiren Başkan Fadıloğlu, şöyle konuştu:
“Davetiniz için çok çok teşekkür ediyorum. Konuşmadan önce sizlere hizmetlerimizin anlatıldığı yaklaşık 20 dakikalık bir sunum izlettik. Burada bizim yaptığımız iş, milletimizin emanetini yerine taşıyabilmek. Milletimizin vermiş olduğu desteklerle bu görevdeyiz. Bu zaman dilimi içerisinde de emanete helal getirmeden görevimizi en iyi şekilde yapmaya gayret gösteriyoruz. Belediyeciliğin eğitimi maalesef ki yoktur. Memleketin hizmet öncelik sırasını iyi belirlemek lazım. Özellikle Gaziantep adına çok hareketli bir coğrafyada yaşıyoruz. Öncelikler sırasına koyabileceğiniz şeyler o kadar fazla ki gündem o kadar hızlı değişiyor ki bu duruma ayak uydurmak kolay değil. Belediyecilikte öncelikli olarak projeyi üreteceksiniz, sonra kaynak üreteceksiniz, o kaynağı düzgün bir şekilde yerine harcayacaksınız ve bunu yaparken de çalışma arkadaşlarınızla birlikte insanı idare edeceksiniz. Hakikaten çok yönlü bir organizasyon. Sizler de çok yönlü düşünmek zorundasınız. Yönetici her şeyi bilen değildir, bileni bilendir. Her şeyi bilmemiz mümkün değil. Çok geniş bir çalışma ekibimiz var. Allah, tüm ekip arkadaşlarımızdan razı olsun. Bu iş bir ekip işidir. En alt kademesinden en üst kademesine kadar tüm arkadaşlarımız burada ‘bu memleket için neler yapabilirim’ düşüncesinin kaygısını yaşıyor.”
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Gaziantep haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Gaziantep haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Başkan Fadıloğlu, ANESİAD üyelerine çalışmaları anlattı haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı