KAYSERİ HABERLERİ

Başkan Çelik: KCETAŞ, enerji sektörünün en seçkin şirketi

DHA
30.03.2016 - 14:43Son Güncelleme :
DHA

KAYSERİ, (DHA) - BÜYÜKŞEHİR Belediye Başkanı Mustafa Çelik, yönetim kurulu başkanlığını üstlendiği Kayseri ve Civarı Elektrik Şirketi'nin (KCETAŞ) genel kuruluna katıldı. Yeni yönetimin de seçildiği genel kurulda, KCETAŞ'ın enerji sektörünün en seçkin şirketi olduğunu belirten Başkan Çelik, şirketin örnek hüviyetini koruyarak istikrarlı bir şekilde büyümeyi sürdüreceğini söyledi.

Kayseri ve Civarı Elektrik Şirketi'nin (KCETAŞ) Genel Kurulu, şirketin konferans salonunda yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik başkanlığında divan oluştu. Faaliyet raporu, denetim raporu ve finansal tablolarının okunarak kabul edilmesinin ardından genel kurul üyelerinin oylarıyla şirketin sermayesi 144 milyon 144 bin TL'ye çıkarıldı. Genel kurulda daha sonra yeni yönetimin seçimi yapıldı. Genel kurul üyelerinin oybirliği ile KCETAŞ'ın Yönetim Kurulu, Mustafa Çelik, Hidayet Atasoy, Hüseyin Beyhan, Kazım Nuralan, Sema Cıngıllıoğlu, Kerim Erengül ve Cengiz Kılıç'tan oluştu.

"İSTİKRARLI BÜYÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ"

Genel Kurul'un ardından konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Türkiye'de enerji sektörünün en seçkin ve en başarılı şirketi olduklarını söyledi ve Genel Kurul'un hayırlı olmasını diledi. Yönetim şekli ve kârlılık anlamında adeta bir okul olduklarını ve bir çok kuruluşa yönetici ihraç eden bir konumda bulunduklarını dile getiren Başkan Çelik, "Şirketimiz bugüne kadar hep örnek oldu. Bundan sonra da örnek hüviyeti devam edecek. Bu şirket sizlerin de desteği ile yine istikrarlı bir şekilde büyümesini sürdürecek" dedi.  

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Başkan Çelik: KCETAŞ, enerji sektörünün en seçkin şirketi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 14 43’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Çelik: KCETAŞ, enerji sektörünün en seçkin şirketi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı