KARAMAN HABERLERİ

Başkan Çalışkan’dan Dolandırıcı Uyarısı

IHA
27.10.2015 - 12:08Son Güncelleme :

KARAMAN BELEDİYE BAŞKANI ERTUĞRUL ÇALIŞKAN, BAZI ART NİYETLİ KİŞİLERİN SON GÜNLERDE İSMİNİ VE BELEDİYEYİNİN İSMİNİ KULLANARAK SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARINDAN PARA İSTENDİĞİNİ SÖYLEDİ.

IHA

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, son günlerde kendisinin ve Karaman Belediyesi’nin isminin kullanılarak özellikle sanayici iş adamlarından para isteyen dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.
Başkan Çalışkan konu ile ilgili yaptığı uyarıda, “İlimizde ve ülke genelinde art niyetli bazı kimseler vatandaşları dolandırmak için çeşitli yöntemler kullanıyorlar. Son günlerde, ilimizde özellikle sanayici iş adamlarımız hedef alınarak, “Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan size yönlendirdi, Karaman Belediye Başkan Yardımcısı size yönlendirdi, Karaman Belediyesi sizinle görüşmemizi istedi” gibi asılsız söylemlerle para istedikleri duyumunu aldık. Konuyu emniyet birimlerine ilettik. Karaman Belediyesi ve Karaman Belediye Başkanı olarak şahsım asla böyle bir yönlendirmede bulunmadık ve asla bulunmayız. Bu şekilde aranan iş adamlarımızı ve vatandaşlarımızı bu art niyetli kişilere karşı dikkatli olmaları konusunda önemle uyarıyoruz. Böyle bir olayla karşılaşanlar doğrudan polise ve emniyet güçlerimize müracaat etsinler” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Karaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Karaman ilinden Başkan Çalışkan’dan Dolandırıcı Uyarısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 12 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Çalışkan’dan Dolandırıcı Uyarısı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı