BURSA HABERLERİ

Başkan Altepe: “Meydanı Üç Beş Eşkiyaya Bırakacak Halimiz Yok”

IHA
29.10.2015 - 15:03Son Güncelleme :

RECEP ALTEPE VE CEMALETTİN TORUN

IHA

BURSA (İHA) – Türkiye’nin güçlenirken bir yandan da düşmanlarının boş durmadığını belirten Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, “Meydanı üç beş eşkiyaya bırakacak halimiz yok, meydanı bu halk doldurmalı” dedi.
Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayan Ak Parti Bursa İl Teşkilatı, bisiklet korteji düzenledi. İl Başkanı Cemalettin Torun ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin de aralarında bulunduğu 100 kişilik grup Fomara Meydan’dan Merinos’a kadar bisikletle gitti. Gruptaki herkes Türkiye yazılı kırmızı renkli eşofman giyerken, bisikletlerin hepsine AK Parti ve Türk bayrakları asıldı.
Cumhuriyetin önemini herkesin çok iyi anlaması gerektiğini belirten Torun, “Özellikle son günlerde gelişen olaylar karşısında birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmeliyiz. Biz milletçe bu birlik ve beraberliği muhafaza ettiğimiz müddetçe çok daha iyi noktalara geleceğiz” dedi.
Altepe ise, “Cumhuriyetin ilk yıllarında olduğu gibi tüm coşkuyu sokaklarımızda, caddelerimizde, çarşılarımızda yaşayalım. Buna bugünlerde çok ihtiyacımız var. Devletimize, bayrağımıza sahip çıkmamız gerekiyor. Türkiye bir yandan güçlenip dostlarını mutlu ederken, bir yandan da düşmanlarımız boş durmuyor. Bunun için meydanı üç beş eşkıyaya bırakacak halimiz yok. Meydanı halkımız doldurmalı. Sokakları Türk milleti doldurmalı” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden Başkan Altepe: “Meydanı Üç Beş Eşkiyaya Bırakacak Halimiz Yok” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 15 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Altepe: “Meydanı Üç Beş Eşkiyaya Bırakacak Halimiz Yok” haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı