AYDIN HABERLERİ

Başkan Alıcık; "Makam Odamızda Oturarak Belediye Başkanlığı Yapmıyoruz"

IHA
21.08.2015 - 16:29Son Güncelleme :

BAŞKAN ALICIK, "MAKAM ODAMIZDA OTURARAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAPMIYORUZ"

IHA

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Pirlibey mahallesinde incelemelerde bulundu.
Daha önceki Belediye Başkanlığı döneminde Nazilli Belediyesi tarafından Pirlibey Mahallesinde yapılan iki adet çocuk oyun parkı, çok amaçlı pazar yeri Pirlibey mahallesi mezarlığı ve mahalle sakinlerinin tarla ve bahçelerinin sulamasını yaptıkları kanal çevresinde inceleme ve denetlemelerde bulunan Alıcık sorunlu bölgelerle ilgili yapılacak çalışmaların en kısa sürede el atılarak düzene konulacağını belirtti. Yaklaşık 2 yıl önce Nazilli Belediyesi tarafından yapılan çocuk oyun parklarında ve çok amaçlı Pazar yerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayan Başkan Alıcık mahalle sakinlerinin sulama kanalı çevresi ve mezarlıkları ile ilgili istek ve dilekleri doğrultusunda yaptığı incelemelerinde mezarlık içi düzenlemesi ve sulama kanalı çevresi düzenlemesinin yapılacağını söyledi. Mezarlık içerisinde bulunan 2 adet şehit mezarının da yeniden düzeleceğini sözlerine ekleyerek merkezde uygulanan bakım onarım ve düzenleme çalışmalarının rutin olarak Pirlibey mahallesinde sürdürüleceğini ifade etti.
Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Özkan, Fen İşleri Müdür Sevkan Pekuğur ve Fen İşleri Müdürlüğü Teknisyenlerinden İsmail Gedik eşliğinde Pirlibey mahallesinde detaylı inceleme ve denetlemeler yapan Başkan Alıcık; “Büyükşehir Belediyesine bağlanmadan önceki dönemde biz Nazilli Belediyesi olarak Pirlibey mahallemizde pek çok hizmete imza atmıştık. Bu gün ise Nazilli Belediyesinden hizmet alan Pirlibey ve diğer 80 küsur mahallemize yetersiz ekonomik imkânlarımıza rağmen düzenli temizliklerini, ilaçlamalarını ve diğer hizmetlerini yapmaktayız. Biz belediye hizmet binasında ki makam odamızda oturarak belediye başkanlığı yapmanın ötesinde her anımızı mahallelerimizi gezerek halkın arasına karışarak onların sorunlarını istek ve taleplerini dinleyerek geçiriyoruz. Devam etmekte olan projelerimizin sık denetimlerini yapıyor ve hatta mahallelerin temizlik kontrollerini bile yapıyoruz. Bizim için halkımıza yapacağımız kaliteli hizmetler önemlidir. Laf olsun diye ortalıkta dolaşıp rutin işlerin peşine düşmek değildir” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Başkan Alıcık; "Makam Odamızda Oturarak Belediye Başkanlığı Yapmıyoruz" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Ağustos 2015 tarihinde saat 16 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Alıcık; "Makam Odamızda Oturarak Belediye Başkanlığı Yapmıyoruz" haberi güncellenecektir.

AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ

23 Eylül 2019, Pazartesi
 • İmsak
  05:29
 • Güneş
  06:50
 • Öğle
  13:06
 • İkindi
  16:32
 • Akşam
  19:13
 • Yatsı
  20:29
Sayfa Başı