ANKARA HABERLERİ

Başbakan Yardımcısı Türkeş Altındağ’da Vatandaşlarla Buluştu

IHA
27.10.2015 - 13:14Son Güncelleme :

BAŞBAKAN YARDIMCISI VE AK PARTİ ANKARA 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYI TUĞRUL TÜRKEŞ, ALTINDAĞLI VATANDAŞLARLA BULUŞTU.

IHA

Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Ankara 2. Bölge Milletvekili Adayı Tuğrul Türkeş, Altındağlı vatandaşlarla buluştu.
Tuğrul Türkeş, önce Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’yi belediyede ziyaret etti. Belediye ziyaretinin ardından Ak Parti Altındağ Seçim Koordinasyon Merkezi’ne uğrayan Tuğrul Türkeş ve Başkan Tiryaki, vatandaşlarla sohbet etti, ardından da Yunus Emre Kültür Merkezi’ndeki “Birlik ve Beraberlik İçinde Yeni Türkiye” toplantısına katıldı.
BİRLİK VE BERABERLİK TOPLANTISINA KATILDI
AK Parti Altındağ İlçe Başkanı Ahmet Karaca’nın da hazır bulunduğu toplantıya, ilçe teşkilatı üyeleri, meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş yaptığı konuşmada, birlik ve beraberliğin önemine değindi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Başbakan Yardımcısı Türkeş Altındağ’da Vatandaşlarla Buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 13 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başbakan Yardımcısı Türkeş Altındağ’da Vatandaşlarla Buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı