KIRKLARELİ HABERLERİ

Başarılı öğrenciler okul müdürü tarafından ödüllendirildi

DHA
27.04.2016 - 13:40Son Güncelleme : 27.04.2016 - 13:41
DHA

Vahit İŞBAŞARAN/LÜLEBURGAZ(Kırklareli),(DHA)- KIRKLARELİ’nin Lüleburgaz ilçesindeki Ramazan Yaman İlkokulu Müdürü Cengiz Yeşil, girdikleri yarışmalarda başarı sağlayan öğrencileri düzenlenen törenle ödüllendirdi.

3-C şubesi sınıf öğretmeni Hüseyin Keskin’in öğrencileri, Tudem tarafından Türkiye genelinde düzenlenen yetenek ve eğilim belirleme sınavında Harun Efe Can sayısal ve sözel puanda il ve ilçe birincisi, Samet Alp Sağdıç akademik başarı puanında il birincisi, sözelde il üçüncüsü, Mevlüt Emin Akdere genel yetenekte il dördüncüsü, sözelde il beşincisi, Bulut Uçman akademik başarı puanında ilçe altıncısı, il yedincisi, Efe Türküm yetenek puanında ilçe onbirincisi, il onikincisi;

4-D şubesi sınıf öğretmeni İfakat Özen’in öğrencileri Yasemin Gökçe Balaban sözel+sayısal+genel yetenekte sınavında il ve ilçe ikincisi, Uygar Şensoy sayısal+akademik il ve ilçe üçüncüsü, Nur Akçadağlı akademik il ve ilçe beşincisi ve İkra Şahinbay sözel de il sekizincisi oldu.

23 Nisan coşkusu konulu şiir ve resim yarışmalarında 4-D şubesi öğrencilerinden Elif Meral resim dalında ilçe birincisi, Berre Balkan Kadın ve Barış konulu resim yarışmasında ilçe birincisi, Aslınur Erdoğan trafik konulu şiir yarışmasında ilçe ikincisi, 23 Nisan Çocuk Şenliği satranç turnuvasında 8 yaş grubunda Bulut Uçman beşinci, 9 yaş grubunda Kutluğ Yarkın Erol ikinci, Arda Yener üçüncü, Harun Efe Can beşinci, 10 yaş grubunda Reynas Bal üçüncü oldu.

Ramazan Yaman İlkokulu Müdürü Cengiz Yeşil, yarışmalarda başarılı olan öğrencileri ve öğretmenleri Hüseyin Keskin ile İfakat Özen’i kutlayarak ödüllendirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırklareli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırklareli ilinden Başarılı öğrenciler okul müdürü tarafından ödüllendirildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2016 tarihinde saat 13 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başarılı öğrenciler okul müdürü tarafından ödüllendirildi haberi güncellenecektir.

  KIRKLARELİ NAMAZ VAKİTLERİ
  22 Eylül 2017, Cuma
  • İmsak
   05:08
  • Guneş
   06:51
  • Öğle
   13:15
  • İkindi
   16:40
  • Akşam
   19:18
  • Yatsı
   20:48
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı