Barış Manço şarkılarla anıldı

31 Ocak 2013 - 17:24Son Güncelleme : 31 Ocak 2013 - 17:29

Sevilen sanatçı Barış Manço, ölümünün 14’üncü yılında Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikle Antalya’da anıldı.

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’nın AKM Perge Salonu’nda organize ettiği gecede Altındağ Atatürk Çocuk Kültür Merkezi öğrencileri sahneye çıktı. Çocuklar aldıkları eğitimler ışığında Barış Manço’nun unutulmaz ’Adam Olacak Programı’nı canlandırdı. Çocukların sevgilisi Manço’nun unutulmaz şarkıları yine çocuklar tarafından seslendirildi.

Yoğun ilgi gösterilen gecede kısa bir konuşma yapan Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Adem Akyürek, Barış Manço’yu çok özlediklerini ifade etti. Dünyada barışa, sevgiye ihtiyaç duyulan bu günlerde Manço’yu saygıyla andıklarını belirten Akyürek, "Bize bu özel gösteriyi sunan çocuklarımıza çok teşekkür ederim" dedi. Gecenin sonunda Adem Akyürek, Barış Manço’yla yıllarca çalışan Cengiz Uzun’a çiçek sunarak teşekkür etti.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 1 Yorum }
  • kenan olz 31.1.2013 17:40:16
    barış abi senin öldügün gün okula gitmek üzere hazırlanırken tvde ölüm haberini aldım o gün aklımda kalan iki şey var birisi tutamadıgım göz yaşları biride sana yazdıgım mektup,sen ölmedin abi yüregimizdesin :(((
 
HaberlerFenerbahçeGalatasarayPKKburçniobeAziz YıldırımNusaybin