Banu Alkan'ın eski sevgilisi Murat Taşdemir dünya evine girdi

Banu Alkan'ın eski sevgilisi Murat Taşdemir, 2005 yılının Eylül ayında resmi nikah kıydığı Arzu Taşdemir ile Sealife Otel'de düzenlenen bir düğün töreniyle dünya evine girdi. Sade bir düğün töreniyle hayatlarını birleştiren Taşdemir çifti, ikinci baharlarını yaşadıklarını ve birlikte çok mutlu olduklarını söyledi.

Antalya'da bir pansiyon işleten Banu Alkan'ın eski sevgilisi Murat Taşdemir, 2005 yılında resmi nikah kıydığı eşi Arzu Taşdemir ile Sealife Otel'de düzenlenen sade bir törenle dünya evine girdi. Yaklaşık 2 saat süren törene, 250 davetli katıldı. Törenin açılışını dans ederek açan Taşdemir çitfinin sürekli birbirlerini öpmeleri dikkat çekti.

Geceye katılan davetlilerle birlikte oyun oynayarak mutluluklarını paylaşan Taşdemir çifti, ikinci baharlarını yaşadıklarını ve çok mutlu olduklarını söyledi. Bu mutluluğun bir ömür boyu sürmesini dileyen çift, pistte dans ederken ortaya saçılan dolarlar havada uçuştu.

Pansiyon işleten Murat Taşdemir, 11 yıl birlikte olduğu Banu Alkan'dan ayrılarak Arzu Taşdemir ile evlenmişti. 4 Aralık 2006 günü barışmak için Antalya'ya geldiği eski sevgilisi Murat Taşdemir ile bir pastanede oturdukları sırada Banu Alkan'ın, Taşdemir'in eşi Arzu Taşdemir ve kayınvalidesi Songül Altay tarafından önce sözle taciz edilip ardından da tokat ve yumruklarla darp edildiği iddia edilmişti.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 3 Yorum }
  • zekeriya keles 3.2.2007 09:13:03
    mutluluklar dilerim
  • Mehmet Ali DEMİR 3.2.2007 02:07:41
    Murat TAŞDEMİR'i tanırım, kendisi Antalya E TV'de müdür idi. Yakışıklı bir adamdı. Hala öyle, bence en doğrusunu yaptı, mutluluklar dilerim.
  • erdal erkan 3.2.2007 01:39:20
    banu alkan sen taşdemirlere değil yumşacık ve seni hakeden insanlara layıksın.her hareketinle ailece arkandayız.ARDA TEKSUR
 
HaberlerRusyaTahir Elçi öldürüldüGalatasaraysaldırıDiyarbakırFenerbahçeSuriyeTÜRKİYEtahir elçiCan dündarerdem gülTHY Avrupa Ligioyunkösem sultanBursasporSpor Toto Süper LigBeren SaatBeşiktaşTEOGMEB