İZMİR HABERLERİ

Balkan göçmenleri ve Mardinliler'i ağırladı

DHA
28.03.2017 - 11:13Son Güncelleme :
DHA

İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Balkan Dernekleri Federasyonu ile Mardinliler Federasyonu yöneticilerini ağırladı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yoğun mesaisinden fırsat buldukça kentin farklı kesimlerinin temsilcilerini makamında ağırlıyor. Başkan Kocaoğlu bu kez, önce Balkan göçmenlerini, sonra da Mardinlileri ağırladı. İzmir Balkan Dernekleri Federasyonu Başkanı Vahap Savaşan ve yönetim kurulu üyelerinin ardından, Mardinliler Federasyonu Başkanı Beşir Tunç ve federasyon yönetimiyle bir araya gelen Başkan Kocaoğlu, "İzmir farklı kültürlerin bir arada bulunduğu, herkesin gelenek göreneklerini, inançlarını özgürce yaşatabildiği bir kent. Burada kimse bir diğerini memleketi, etnik kökeni, dini veya mezhebi nedeniyle dışlamaz, ötekileştirmez. İzmirli, bu kardeşlik ve huzur ortamını bozmak isteyenlere de prim vermez" diye konuştu.
İZMİR, (DHA)
FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Balkan göçmenleri ve Mardinliler'i ağırladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2017 tarihinde saat 11 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Balkan göçmenleri ve Mardinliler'i ağırladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı