Gündem Haberleri

  Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur: İstifa yok

  Hürriyet Haber
  06.10.2017 - 09:42 | Son Güncelleme:

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın “istifa” tartışmalarının yaşandığı dönemde dün Beştepe’de Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur ile görüştüğü iddia edilmişti. Görüşmeden sonra açıklama yapan Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur, "Görevimin başındayım, istifa yok" dedi.

  Daha önce kulislerde Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur’la ilgili sıkıntı yaşandığı iddia edilmişti.

  Uğur’un ise “İstifa etmiyorum, istiyorsanız siz görevden alın” mesajı gönderdiği, bağımsız olarak başkanlığa devam etme kararı aldığı öne sürülmüştü.

  Uğur ise bu iddiaları yalanlamış ve "17 yıldan bu yana AK Parti'mizin bütün kademelerinde görev yapan bir nefer olarak, Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde başlattığımız kutlu yolculuğumuza ilk günkü aşk ve şevk ile devam ettiğimizi milletimize saygı ile duyuruyorum" demişti.

  Ankara kulislerinde yeni iddia... Erdoğan, o başkanla da görüştüAnkara kulislerinde yeni iddia... Erdoğan, o başkanla da görüştü

  AK Partide Balıkesir krizi... Belediye Başkanı Edip Uğur İstifa etmiyorum, siz görevden alın mesajı verdiAK Parti'de Balıkesir krizi... Belediye Başkanı Edip Uğur 'İstifa etmiyorum, siz görevden alın' mesajı verdi

   

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı