BURSA HABERLERİ

Bakan Özlü: Yalanlara ve tezgahlara inanmayın (3)

DHA
30.03.2017 - 22:27Son Güncelleme :
DHA

BAKAN ÖZLÜ DE HAYIR ÇADIRINI ZİYARET ETTİ
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü Bursa partisince düzenlenen seçim çalışmalarına katıldı. Ulucamii etrafında bulunan kapalı çarşı ve kuyumcular çarşısını ziyaret ederek esnafla buluşan Faruk Özlü daha sonra Orhangazi Parkı’nda bulunan 'Evet' çadırını ziyaret edip vatandaşlara balon dağıttı aynı parkta bulunan 'Hayır' çadırınıda ziyaret edip iyi çalışmalar dileğinde bulundu. Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın (BESOB) girişimcilik sertifikası dağıtım törenine katılan Bakan Özlü "Güven ve istikrarın olmadığı yerde bırakın yeni iş kurmayı mevcut bir işi sürdürmek bile zorlaşır, yeni sistem bu yüzden çok önemli. Zira yeni sistemle, girişimcilerin ve yatırımcıların daha fazla iş kurdukları, yatırım yaptıkları, fabrika açtıkları bir Türkiye’ye kavuşacağız" diye konuştu.
"TEMBELLİKLE İKTİDAR OLUNMAZ"
Bakan Özlü, daha sonra Yıldırım İlçesi’nde bir düğün salonunda vatandaşlarla bir araya geldi. Özlü burada yaptığı konuşmada “Seçimler olur olmaz hükümet kurulup, icraatlara başlayacak. Demokrasilerde esas olan millettir. Tek adam diye anlatılanlara asla kulak asmayın. Diktatörler seçimle gelip seçimle gitmezler. Darbe ile gelirler. AK Parti bugüne kadar hep seçimle geldi. Serbest meydan isteyen istediği gibi çalışsın. Çalışsınlar onların da olsun. Hem tembel tembel yatacaksın, hem de iktidar da olmayı isteyeceksin böyle bir şey yok” ifadelerini kullandı.
Hüseyin TÜCCAR, BURSA- (DHA)-

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden Bakan Özlü: Yalanlara ve tezgahlara inanmayın (3) hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2017 tarihinde saat 22 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bakan Özlü: Yalanlara ve tezgahlara inanmayın (3) haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı