TEKİRDAĞ HABERLERİ

Ayşe Menger Kız Öğrenci Yurdu Aşure Günü Düzenledi

IHA
27.10.2015 - 18:17Son Güncelleme :

NKÜ REKTÖRÜ PROF. DR. OSMAN ŞİMŞEK DE ETKİNLİĞE KATILARAK ÖĞRENCİLERLE SOHBET ETTİ

IHA

Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na bağlı Ayşe Menger Kız Öğrenci Yurdu’nda Aşure Günü düzenlendi.
NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’in katılımıyla yurdun yemekhane bölümünde gerçekleşen etkinlikte Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şefik Kurultay ve Prof. Dr. M. İhsan Soysal, personel ile öğrenciler de yer aldı.
Etkinlikte, aşurenin önemine dikkat çeken Rektör Prof. Dr. Şimşek, "Aşurenin bizim kültürümüzde yeri ve önemi ayrıdır. Öğrencilerimizi, akademik, idari personelimizi bir araya getirmesinin yanında birlikte paylaşmayı ve paydaş olmanın bilincini sunması açısından önem taşımaktadır" dedi.
Öğrencilere daha iyi eğitim olanağı sunmak için tüm imkanların kullanıldığını söyleyen Prof. Dr. Şimşek, öğrencilerin talep ve görüşlerini dikkatle dinledi. Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek daha sonra Ayşe Menger Kız Öğrenci Yurdunu gezerek, gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Ayşe Menger Kız Öğrenci Yurdu Aşure Günü Düzenledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 18 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ayşe Menger Kız Öğrenci Yurdu Aşure Günü Düzenledi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı