MANİSA HABERLERİ

Avşar, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcılığına Getirildi

IHA
26.10.2015 - 14:03Son Güncelleme :

YUNUSEMRE BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNE İDRİS AVŞAR GETİRİLDİ.

IHA

Yunusemre Belediye Başkan Yardımcılığı görevine İdris Avşar getirildi.
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Yunusemre Belediyesi’nde yapılan tören ile İdris Avşar’ın karar yazısını imzaladı. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, İdris Avşar’ın bu görevi layıkıyla yerine getireceğini belirterek, “İdris Avşar’ı Yunusemre Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirdik. Kendisini daha önceden de tanıyor ve çalışmalarını yakından takip ediyorduk. Devletin çeşitli kademelerinde bürokrat olarak başarılı görevler ifa etmiştir. Belediyemize, Yunusemre ilçemize ve Manisa’mıza hayırlı olsun. Belediyemizde üstleneği görevleri daha sonra belirleyeceğim. Yeni görevinde İdris Avşar’a başarılar diliyorum.” dedi.
Kendisini bu göreve layık gören Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye teşekkür eden İdris Avşar, “Böyle önemli bir görevi bana layık gördüğü için Yunusemre Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Çerçi’ye çok teşekkür ederim. Yunusemre ilçemize faydalı olmak amacıyla gece gündüz demeden çalışacağım. Bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Avşar, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcılığına Getirildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 14 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Avşar, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcılığına Getirildi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı