GeriAvrupa Silinen rehber geri getirilebilir mi?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Silinen rehber geri getirilebilir mi?

Silinen rehber geri getirilebilir mi?
refid:27839833 ilişkili resim dosyası

iPhone kullanıcılarının son zamanlarda yaşadığı en büyük sorunlardan birisi silinen veriler ve telefon numaraları. Peki bu sorunun çözümü nedir?

Genelde yeni güncelleme sürümü yüklendiğinde ve Jailbreak işlemi yapıldığında yaşanan bu hata nedeniyle, cihazlarda rehber haricinde fotoğraf, video, kartvizit, mesajlar ve arama geçmişi gibi çeşitli veri kayıpları yaşanıyor.

Dünyanın en güvenilir ve stabil çalışan sistemi varsayılan iOS'ta bu tür bir sorun yaşamak, biraz şaşırtıcı. Ancak Apple bu hataya henüz bir çözüm bulabilmiş değil. Sizde bu sorunla karşılaştıysanız panik yapmaya gerek yok, artık kaybettiğiniz verileri geri getirebileceksiniz.

Leawo iOS Data Recovery yazılımı sayesinde iPhone, iPad veya iPod touch cihazından kaybettiğiniz, silinmiş, zarar görmüş tüm kişileri, fotoğraf ve videoları, arama geçmişini, kısa mesajları, mesaj eklerini, ve daha pek çok veriyi kurtarabilirsiniz.


LEAWO iOS DATA RECOVERY KULLANIMI

Teknoloji gündem'in haberine göre, Leawo iOS Data Recovery veri kurtarma programı iOS işletim sistemli tüm iPhone, iPad modellerini ve iPhone Touch 4 üzeri modellerini destekliyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle