GeriAvrupa Maradona'dan Nicolas Maduro'ya destek
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Maradona'dan Nicolas Maduro'ya destek

Maradona'dan Nicolas Maduro'ya destek

Efsane futbolcu Diego Maradona sosyal medya hesabı Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'ya "Bugün Maduro'yu her zamankinden daha fazla destekliyorum" sözleriyle destek çıktı.

Arjantinli efsane futbolcu Diego Maradona, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'ya desteğini yineleyerek, "Bugün Nicolas Maduro'yu her zamankinden daha fazla destekliyorum. Venezuela'yı halk yönetiyor." ifadesini kullandı. Maradona, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Maduro'ya desteğini vurguladı. Maradona "Değişmeyeceğim. Bugün Nicolas Nicolas Maduro'yu her zamankinden daha fazla destekliyorum. Venezuela'yı halk yönetiyor, onları seviyorum!" ifadelerine yer verdi.

Efsane futbolcu ve teknik direktör Maradona, Maduro'nun Mayıs 2017'de düzenlediği seçim kampanyasının kapanışına da katılmış ve desteğini göstermişti.
Maradona, ayrıca, 2017'de yayımladığı bir videoda, "Biz ölene dek Chavezcileriz. Maduro istesin, sahip olduğumuz olduğumuz en kutsal şey olan bayraklarımızı ezmek isteyenlere, emperyalizme karşı savaşmaya ve özgür Venezuela için asker üniformamı giymeye hazırım. Yaşasın Chavez, yaşasın Maduro. Yaşasın devrim." demişti.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle