GeriAvrupa Küçük bir kıza daha tecavüz etmiş
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Küçük bir kıza daha tecavüz etmiş

Küçük bir kıza daha tecavüz etmiş

14 yaşındaki Sussana’ya tecavüz ettikten sonra öldüren Ali Bashar’ın, kendisinin yakalanmasını sağlayan 13 yaşındaki Afgan genç ve küçük kardeşiyle birlikte 14 yaşındaki başka bir kıza daha tecavüz ettiği ortaya çıktı.

ALMANYA’nın Wiesbaden kentinde 14 yaşındaki Susanna’ya tecavüz ettikten sonra öldürüp tren yolu yakınlarına gömen Iraklı Ali Bashar’ın, başka bir küçük kıza daha tecavüz ettiği ortaya çıktı. Susanna olayını ailesine anlatınca tüm aile Almanya’dan Irak’a kaçmış, Alman polisinin Irak Kürt yönetimiyle yaptığı işbirliği sonucu Ali Bashar özel bir ekip tarafından Almanya’ya getirilmişti. Sorgusundan sonra da tutuklanarak cezaevine konmuştu. Ali Bashar’ın küçük kızı öldürdüğü bilgisini 13 yaşındaki Afgan mülteci polise ihbar etmişti. 

Küçük bir kıza daha tecavüz etmiş

YAŞI 14 ÇIKARSA CEZA ALACAK
Şimdi ise Ali Bashar’ın başka bir küçük kıza daha tecavüz ettiği ortaya çıktı. Hem de kendisinin yakalanmasını sağlayan 13 yaşındaki Afgan mülteciyle birlikte. Üstelik Ali Bashar’ın 13 yaşındaki kardeşi de aynı kıza cinsel saldırıda bulundu. Yetkililer Afgan mültecinin yaşının en az 14 olduğunu iddia ediyor. Eğer yaşı 14 ve daha büyük çıkarsa tecavüzden ceza alabilecek. Ali Bashar’ın kardeşi ise yaşı küçük olduğu için cezadan kurtulacak. Almanya’da yasalar yaşı 13 ve daha küçüklerin cezai ehliyeti olmadığını düzenliyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle