GeriAvrupa Köylerine eş değiştirme festivali geldi!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  72
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Köylerine eş değiştirme festivali geldi!

Köylerine eş değiştirme festivali geldi!
refid:29471582 ilişkili resim dosyası

İngiltere’nin Gloucestershire bölgesindeki Flaxey köyünün sakinleri, yaşadıkları sessiz sakin bölgeye bir “eş değiştirme” festivali için 500 kişi akın edince neye uğradıklarını şaşırdı.

Köyde yaşayan yaklaşık 30 kişi “Swingfield” isimli festivalin Flaxey’de yapılacağından haberdar olmadıklarını ve bir sabah uyanıp çevreye kurulan çadırları ve park eden karavanları görünce çok şaşırdıklarını söyledi.

Daily Mail gazetesine konuşan köy sakinleri, “müziğin sesini kısmalarını” söylemek için festivale katılanların yanına gittiklerinde cinsel çağrışımları olan afişleri gördüklerini ve köylerinde düzenlenen bu festivalin sıradan bir müzik festivali olmadığını anladıklarını söyledi.

İsmini açıklamak istemeyen bir köy sakini “Bizim derdimiz festivalde neler yapıldığı değil, çünkü insanların özel hayatlarında ne isterlerse onu yapabileceğine inanıyoruz. Ancak festivalden gelen sesler gerçekten tahammül edilemezdi” dedi.

Köylerine eş değiştirme festivali geldi


Festivalin Perşembe günü başladığı ve Pazartesi günü sona erdiği açıklanırken, festivale katılmak için bilet alanların bile “festivalin gizliliğini korumak adına” toplantının nerede gerçekleşeceğini ancak yola çıkacakları tarihten iki gün önce öğrendiği açıklandı.

Köylerine eş değiştirme festivali geldi


Yorumları Göster
Yorumları Gizle