Başkan Perez'den Mesut'a şok suçlamalar

Hürriyet Haber
10.09.2013 - 11:35 | Son Güncelleme:

Mesut Özil'in Real Madrid'den Arsenal'e transferi İspanya'da gündem yaratmaya devam ediyor. Medyada yer alan Venezuela güzeli Aida yespica haberleri sonrasında Real Madrid Başkanı Florentino Perez'den de şaşırtıcı açıklamalar geldi: Özil kadınlara düşkündü...

Türk asıllı Alman milli oyuncu Mesut özil'in Real Madrid'ten Arsenal'e beklenmedik transferi İspanya, medyasında önemli bir yer tutmaya devam ediyor. Bu kez Mesut hakkında konuşan adres ise hayli büyüktü; Real Madrid Başkanı Florentino Perez.

Florentino Perez İspanyol ABC gazetesine yaptığı açıklamada Mesut Özil'i kadın düşkünü, gece hayatını çok seven ve profesyonel yaşamayan biri olarak tanımladı. Perez, Mesut'un İspanya'ya ilk geldiği dönemde dindar bir insan olduğunu ancak Real Madrid'de ün kazanmasıyla beraber 'dünyayı' keşfettiğini ve 'kadınlara takıntılı' bir hale geldiğini söyledi.

"Özil iyi bir profesyonel değildi. Kadınlara düşkündü. Sadece kadınlar da değil, geceleri uyumazdı. Metresleri ile gece eğlencelerine çıkardı" sözleriyle eski oyuncusunu adeta yerden yere vuran Perez, Mesut'un aynı zamanda menajerliğini de yapan babasınıda eleştirilerinin hedefi haline getirdi. Baba Mustafa Özil'i 'açgözlülük'le suçlayan Perez, oğlu için yıllık 8.5 milyon Euro isteyen Mustafa Özil'in, Mesut'un transferinde başrolü oynadığını söyledi.

DÜN AIDA İDDİALARI BUGÜN BAŞKAN
Mesut'un Real Madrid'den beklenmedik şekilde ayrılışı hem Real taraftarlarını hem de takım arkadaşlarını şaşırtmıştı. Bale'in imza töreni sırasında Başkan Perez'e "Bize Mesut'tan bahset" diye bağıran ve stadyum önünde protesto gösterileri yapan taraftarlara Mesut'un takım arkadaşları da açıklamalarıyla destek vermişti. Takımın en önemli yıldızı Ronaldo, 'Takımda en iyi anlaştığım isimdi' derken kaptan Sergio Ramos ise 'Üzgün ve kırgınım' demişti.

Tüm bu tepkilerden sonra Real Madrid cephesinden üst üste medyaya "Mesut kadın düşkünüydü, profesyonel değildi" türünden haberler verilmesi dikkat çekici. Perez tarafından suçlanan Mesut, Real Madrid formasıyla 156 maça çıkıp 81 asiste imza attı.

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı